Dodaj ogłoszenie

Project Controls Specialist

Grafton Recruitment
Praca w Małopolskie Stała

Opis

Dla naszego klienta, nowego SSC w Krakowie, poszukujemy obecnie kandydatów zainteresowanych dołączeniem do nowopowstającego zespołu Project Control na stanowisku koordynatora projektów.

Zespół będzie odpowiedzialny za kontrolowanie przebiegu projektów w SAPie (SAP PS). Zadaniem członków zespołu będzie wprowadzanie i monitorowanie danych związanych z budżetem i harmonogramem projektów.

Szukamy zarówno starszych specjalistów z doświadczeniem w koordynacji projektów i znajomością SAP PS, jak i młodszych specjalistów, którzy pracowali na innych stanowiskah związanych z wprowadzaniem i monitorowaniem danych, na przykład w zespołach Master Data, Order Management, finansowych, zakupowych, logistycznych, czy Supply Chain.

Przykładowe zadania:
- wprowadzanie struktury kosztów projektu do SAP
- ustawianie struktury, budżetu i harmonogramu projektu w SAP (moduł PS)
- wprowadzanie i monitorowanie danych związanych z projektem (np. faktury, koszty podróży, godziny pracy konsultantów, przychody)
- analiza postępu projektu i raportowanie
- ścisła współpraca z project managerami z całego świata

Wymagania

- 2 lata doświadczenia we wprowadzaniu danych (np. w koordynacji projektów, wprowadzaniu zamówień, finansach, logistyce lub zespołach Master Data)
- znajomość SAP (najlepiej modułu SAP PS lub SAP SD)
- bardzo dobry angielski (B2+)
- możliwość pracy w godzinach popołudniowych (14-22) kilka dni w tygodniu (pozostałe dni/tygodnie praca w polskich godzinach biznesowych)
- mile widziana wiedza i/lub doświadczenie związane z zarządzaniem projektami

Lokalizacja

Kraków

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Małopolskie
  • Kategoria: Finanse & Ekonomia
  • Wynagrodzenie: Od 6000 PLN do 8000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała