Dodaj ogłoszenie

Finance & Accounting Process Specialist with German

Grafton Recruitment
Praca w Małopolskie Stała

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy pracującej dla różnych klientów na całym świecie poszukujemy kandydata na stanowisko Finance & Accounting Process Specialist with German.

Obowiązki:
Dostarczanie Klientowi wysokiej jakości, profesjonalnych usług, proaktywne działania w ramach uzgodnionej umowy SLA

- Rozwiązywanie złożone i indywidualnych przypadków w różnych procesach

- Aktywnerozwiązywanie problemów w codziennej pracy
Dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami w zespole

- Identyfikowanie problemów i korzystanie z uzgodnionej ścieżki eskalacji

Wymagania

- Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2
- Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
- Minimum 6 miesięcy doświadczenia w obszarze finansowym (O2C/P2P/R2R)
Bardzo dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, dbałość o szczegóły
- Bardzo dobre umiejętności obsługi klienta i nastawienie na klienta

Lokalizacja

Kraków

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Małopolskie
  • Kategoria: Finanse & Ekonomia
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała