Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. Kadr

Grafton Recruitment
Praca w Łódzkie Stała

Dla znanej i prestiżowej firmy farmaceutycznej z Łodzi poszukujemy Specjalisty ds. Kadr. Praca odbywa się w elastycznych godzinach, rozpoczęcie pomiędzy 7:00, a 9:00. Biuro jest przestronne i nowoczesne, znajduje się w zachodniej części miasta.
Zachęcamy do aplikowania! :)

Zadania:

- Pełna obsługa kadrowa pracowników oraz zleceniobiorców (umowy, świadectwa, rozwiązywanie stosunku pracy itp.);
- Obsługa programu kadrowego;
- Tworzenie i prowadzenie bazy danych pracowników;
- Obsługa procesu PPK;
- Wsparcie w zakresie płacowym;
- Sporządzanie raportów i zestawień;
- Zadania administracyjne związane z codziennym funkcjonowaniem działu HR w firmie.

Wymagania

- Doświadczenie zawodowe w obszarze kadrowym - min. 1 rok;
- Wykształcenie wyższe;
- Dobra znajomość MS Office;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
- Znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
- Gotowość do pracy z biura;
- Wielozadaniowość.

Lokalizacja

Łódź

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Łódzkie
  • Kategoria: Management
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała