Dodaj ogłoszenie

Technical Manager

Grafton Recruitment
Praca w Małopolskie Stała

Dla naszego klienta, prestiżowego akademika powstającego w Krakowie, firmy z siedzibą we Francji, szukamy osoby na stanowisko Technical Manager.

Technical Manager będzie miał do swojej dyspozycji dwupokojowe mieszkanie w budynku, w którym zamieszka zupełnie bezpłatnie!

Obowiązki:
- Wybór usługodawców w zakresie utrzymania budynku, organizowanie przetargów, negocjowanie umów, zarządzanie umowami z usługodawcami
- Monitorowanie umów z dostawcami mediów (woda, energia, ciepło, kanalizacja, telekomunikacja)
- Zdobycie wiedzy na temat wyposażenia technicznego i wszystkich aspektów budynku (plany, specyfikacje, pozwolenia administracyjne)
- Posiadanie pełnej wiedzy na temat obowiązków administracyjnych
- Organizowanie sezonowych kontroli budynku z udziałem odpowiednich fachowców
- Monitorowanie poziomu zużycia wody i energii uzgodnionego z Kierownikiem Budynku
- Proponowanie działań naprawczych lub zastępczych, jeśli zajdzie taka potrzeba

Wymagania

- Doświadczenie na podobym stanowisku
- Wiedza techniczna oraz budowlana poparta doświadczeniem
- Umiejętność współpracy z usługodawcami
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
- Pozytywne usposobienie, chęć do pomocy mieszkańcom budynku

Lokalizacja

Kraków

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Małopolskie
  • Kategoria: Budownictwo
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała