Dodaj ogłoszenie

Zatrudnimy stolarza

Praca w Mazowieckie Pełny etat

JJT Elementum to nowoczesna stolarnia nieopodal Tarczyna, stawiająca na rzemiosło i jakość wykonania.

W związku z rozwojem poszukujemy stolarza.

Zakres obowiązków:

- produkcja wyrobów na zamówienie, zgodnie z dokumentacją techniczną;

- obsługa maszyn oraz narzędzi stolarskich;

- realizacja planów produkcji zgodnie z harmonogramem;

- przygotowanie materiału oraz stanowiska pracy.

Oferujemy:

- stabilne praca w oparciu o wybraną formę zatrudnienia;

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności;

- pracę w nowym, nowoczesnym zakładzie;

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy pod adresem: praca małpa jjtelementum.pl lub telefoniczny pod nr + 48 500 965 965.

Wymagania

Nasze wymagania:

- 2 letnie doświadczenie w pracy w stolarni;

- znajomość obsługi maszyn oraz narzędzi stolarskich;

- znajomość systemów okuciowych (mile widziana);

- umiejętność czytania rysunku technicznego;

- sprawność fizyczna i odpowiedzialność;

- umiejętność pracy pod presją czasu;

- zaangażowanie i chęci do pracy;

- umiejętność pracy w zespole;

- dokładność i skrupulatność.

Lokalizacja

Wylezin 05-555

Informacje

  • Praca w Mazowieckie
  • Kategoria: Praca fizyczna
  • Wymagane wykształcenie ---
  • Rodzaj pracy: Pełny etat