Dodaj ogłoszenie

Krojczy

Pracy w Śląskie Stała

Firma LittleFeet RecyStep GmbH Oddzał w Polsce. poszukuje kandydata do cięcia skóry.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w cięciu skóry, idealnie w branży obuwniczej lub odzieżowej
Znajomość różnych rodzajów skóry oraz umiejętność doboru narzędzi i maszyn do cięcia
Precyzja w wykonaniu cięć i dbałość o detale
Gotowość do pracy w zespole
Kreatywność i umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku pracy
Obowiązki:

Cięcie skóry zgodnie z projektami i wzorami
Dbanie o stan i utrzymanie narzędzi oraz maszyn do cięcia
Współpraca z projektantami i innymi działami firmy
Przestrzeganie norm jakościowych i terminów realizacji
Dodatkowe atuty: uprawnienia do obsługi wózka widłowego
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Przyjazne środowisko pracy
Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: info@litte-feet.eu. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Oferta pracy – osoba do cięcia skóry".

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Informacje

  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Produkcja
  • Wymagane wykształcenie ---
  • Rodzaj pracy: Stała