Dodaj ogłoszenie

Operator maszyn

Praca w Dolnośląskie Pełny etat

Opis

Twój zakres obowiązków
• Obsługa maszyn na linii produkcyjnej (m.in. zaklejarki, zgrzewarki, drukarki, maszyny składające, etykieciarki, roboty pop up)
• Uruchamianie produkcji, ustawianie parametrów procesu i produkcja zgodnie z dokumentacją technologiczną
• Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego oraz utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasów materiałów i półproduktów
• Zgłaszanie błędów w procesie, naprawianie drobnych awarii i wykonywanie przezbrojeń maszyn
• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i wprowadzanie danych dotyczących procesu produkcji do system informatycznego
• Dbałość o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie zasad BHP i odpowiedzialność za powierzony sprzęt
• Zachowanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy

Wymagania

• Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
• Umiejętność czytania ze zrozumieniem i wykonywania czynności zgodnie z instrukcją
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu
• Umiejętność dobrej komunikacji i współpracy w zespole

Dodatkowe informacje

To oferujemy:
• Stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia- większość naszych pracowników świętuje z nami 10- letni staż pracy
• Umowę o pracę bezpośrednio z firmą Dr Schumacher Sp. Z o.o.
• Stałe wynagrodzenie miesięczne + system premiowy (do 1 000 zł brutto)
• System corocznych rewizji wynagrodzeń i podwyżek
• Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: brak zapylenia i uciążliwego hałasu, doświetlone światłem naturalnym hale produkcyjne, stała temperatura i wilgotność pomieszczenia 20-21 stopni
• 8- tygodniowy program wdrożenia do pracy na stanowisku Operatora maszyn (wewnętrzne warsztaty i szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów)
• Aktywny udział w optymalizacji procesu produkcji i premie z tytułu wprowadzenia projektu racjonalizatorskiego (300-400 zł brutto)
• Satysfakcjonujący poziom obsługi naszych pracowników: darmowe napoje (herbata, woda), wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej serwisowane przez firmę, nowoczesny park maszynowy
• Standardowy pakiet medyczny w Medicover opłacony przez pracodawcę
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
• Rozbudowany pakiet świadczeń świątecznych i okolicznościowych: premia z okazji świąt, dofinansowanie wypoczynku, pożyczka zakładowa z atrakcyjnym oprocentowaniem, spotkania integracyjne
• Realną możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i dofinansowanie do studiów
• Bezpłatne lekcje języka angielskiego i/lub niemieckiego na platformie eTutor
• Wolne weekendy (pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym)
• Duży parking pracowniczy w siedzibie firmy przy ulicy Jeleniogórskiej 12 w Lubaniu

Lokalizacja

Lubań

Informacje

  • Praca w Dolnośląskie
  • Kategoria: Produkcja
  • Wymagane wykształcenie ---
  • Rodzaj pracy: Pełny etat