Dodaj ogłoszenie

Zbiór warzyw - Holandia

Ewl International
Praca za granicą Tymczasowa

Opis

Pracownik zbioru warzyw – bez wymogu znajomość j. obcego - Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy, zajmującej się zbiorem i dystrybucją warzyw, poszukujemy Kandydatów na stanowisko – pracownik zbioru warzyw
Lokalizacja – Volkel, Holandia
Start pracy – czerwiec2024
Wyjazdy z Warszawy: 06.06., 20.06., 27.06.,
Zadania:
• Zbieranie warzyw z pola
• Odcinanie niepotrzebnych pędów/części roślin
• Pakowanie warzyw w pojemniki/opakowania/folie
• Układanie warzyw w skrzyniach na paletach
• Praca przy maszynie/pasie podajnym

Wymagania

• Dobra kondycja fizyczna
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Mile widziane prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

Oferta:
• Umowa zlecenie – oddelegowanie do Holandii
• Praca od poniedziałku do soboty (5:00-5:30 - +/- 17:00)
• 38h tygodniowo + nadgodziny
• Zatrudnienie na cały sezon
• Stawka podstawowa - 13,27 euro brutto/h (podwyżka stawki od 01.07)
• Godziny pracy pomiędzy 38h a 48h tygodniowo są naliczane z dodatkiem 8,25%
• Godziny pracy pomiędzy 48h a 55h tygodniowo są naliczane z dodatkiem 25%
• Do podstawowej stawki godzinowej jest doliczany również dodatek wakacyjny i rezerwa urlopowa w wysokościach 8,33% i 10,92% - jest to wypłacane co miesiąc razem z wynagrodzeniem
• Po zakończeniu sezonu, każdy z kierowców, który przez cały okres woził pracowników dostanie bonus w wysokości 100 euro brutto za każdy miesiąc
• Zakwaterowanie – płatne ok. 90 euro/tydzień
• Transport do pracy busem
• Zorganizowany wyjazd busem z Warszawy do Volkel (koszt 120 euro)
• Dojazd do Warszawy także na własny koszt

Lokalizacja

Volkel

Informacje

  • Ewl International
  • Praca za granicą
  • Kategoria: Praca fizyczna
  • Wymagane wykształcenie ---
  • Wynagrodzenie: 13.27e/h
  • Rodzaj pracy: Tymczasowa