Dodaj ogłoszenie

Pomocnik przy pracach monterskich

Ewl International
Praca za granicą Pełny etat

Opis

Pomocnik przy pracach monterskich – systemy wentylacyjne
Ewl International dla swojego Klienta, niemieckiej firmy, zajmującej się czyszczeniem, konserwacją i naprawą systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko pomocnika
• Lokalizacja – Erding, Niemcy
• Start – od zaraz

Zadania:
• Czyszczenie, konserwacja i naprawa systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności
publicznej
• Konserwacja, czyszczenie i wymiana podzespołów zgodnie z instrukcją
• Ustalenie planu pracy
• Przygotowanie i kontrola stanowiska pracy
• Uzupełnianie dokumentacji odnośnie przeprowadzonych czynności

Wymagania

Wymagania:
• Podstawowa znajomość angielskiego lub niemieckiego albo zaawansowana znajomość czeskiego, francuskiego lub rumuńskiego
• Prawo jazdy kat. B (1 na 2. osoby)
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z montażem, pracą na produkcji

Dodatkowe informacje

Oferta:
• Praca od poniedziałku do piątku
• Pełen etat
• Praca na jedną zmianę
• Tanie zakwaterowanie płatne (max. 250e/miesiąc)
• Stawka 14.15 - 15 euro brutto/h na czas nauki
• Po usamodzielnieniu stawka może wzrosnąć do 16-17 euro brutto/h
• Niemiecka umowa o pracę tymczasową
• Pojazd służbowy z wyposażeniem i narzędziami do pracy w terenie oraz na dojazdy do i z pracy
• Praca poza zakładem pracy - w terenie
• Mile widziane pary

Lokalizacja

Erding

Informacje

  • Ewl International
  • Praca za granicą
  • Kategoria: Praca fizyczna
  • Wymagane wykształcenie ---
  • Wynagrodzenie: 14.15-17 e/h
  • Rodzaj pracy: Pełny etat