Dodaj ogłoszenie

Technik Telekomunikacji

Solutions30
Praca w Zachodniopomorskie Pełny etat

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik Sieci Telekomunikacyjnej

Miejsce pracy: Koszalin, Pyrzyce, Stargard, Gryfino

Twoje obowiązki to :
>montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych
>wykonywanie instalacji światłowodowych
>spawanie światłowodów

Wymagania

>chęci do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
>umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,
>zdolności manualno-techniczne,
>znajomość obsługi elektronarzędzi,
>prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

Proponujemy:
>stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,
>praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy
>możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
>profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy
>możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej,
>możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
>przyjazną atmosferę pracy.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 512-810-831

Lokalizacja

Koszalin

Informacje

  • Solutions30
  • Praca w Zachodniopomorskie
  • Kategoria: Praca fizyczna, Serwis
  • Rodzaj pracy: Pełny etat