Dodaj ogłoszenie

Operator produkji

Praca w Podkarpackie Pełny etat

Opis

Zadania:
• praca przy produkcji amortyzatorów samochodowych
• kontrola jakości produkowanego sprzętu
Każdy pracownik ma jasno sprecyzowany zakres obowiązków, a także bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy. Zapewniamy profesjonalne szkolenia teoretyczne oraz praktyczne przygotowujące do samodzielnego wykonywania obowiązków.

Wymagania

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę na pełen etat
• pracę w systemie 3 zmianowym (6:00-14:00, 14:0-22:00, 22:00-6:00) lub 4-ro brygadowym
• bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
• możliwość zakupu karty sportowej w atrakcyjnej cenie
• dostęp do stołówki z ciepłym posiłkiem
• odzież i obuwie zapewnia pracodawca

Dodatkowe informacje

Oczekujemy:
• dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (po 8 godz.)
• nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Lokalizacja

Krosno

Informacje

  • Praca w Podkarpackie
  • Kategoria: Produkcja
  • Wymagane wykształcenie ---
  • Wynagrodzenie: 4242
  • Rodzaj pracy: Pełny etat