Kontroler jakości, Poznań Antoninek, Swarzędz, Września, 3 zmiany

Praca w Wielkopolskie Stała

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993. Siedzibie mieści się w Koloni. Obecnie zatrudniamy ponad 12 000 osób z 45 narodów w ponad 90 lokalizacjach w 22 krajach. Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Obecnie, dla jednego z naszych klientów poszukujemy:

Kontrolera jakości

praca od zaraz

Miejsce pracy : Poznań Antoninek, Swarzędz, Września

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Kontrolę jakości części samochodowych zgodnie z instrukcją (kontrola wizualna lub przy użyciu narzędzi pomiarowych, np. suwmiarka),
Uzupełnianie raportów
Dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3 zmianowym, od poniedziałku-piątku
Jesteś świadomy i gotowy pracy na terenie Poznań Antoninek, Swarzędz, Września
Mile widziane osoby posiadające aktualne uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Jesteś zaangażowany oraz odpowiedzialny
Jesteś nastawiony na współpracę długoterminową
Mile widziane doświadczenie
Posiadasz aktualne prawo jazdy kat. B i auto
OFERUJEMY
Zdalną rekrutację
Elastyczne formy zatrudnienia dostosowane do Twoich potrzeb -umowa zlecenie lub umowa o pracę
Płatne nadgodziny
Pakiet benefitów dostępny na umowę o pracę: bezpłatną opiekę medyczną od 1 dnia pracy, wczasy pod gruszą, premię świąteczną, dofinansowanie do karty MultiSport/ubezpieczenia grupowego
Pracownicze Plany Kapitałowe
Program płatnych poleceń pracowniczych( poleć znajomego a otrzymasz premię w wysokości 1000 zl
Pakiet szkoleń, który w pełni przygotuje Cię do pracy na stanowisku kontrolera jakości
Miejsce w zgranym zespole :)
Wsparcie koordynatora
Zdobycie różnorodnego doświadczenia w projektach automotive

Lokalizacja

Poznan Antoninek

Informacje

  • Praca w Wielkopolskie
  • Kategoria: Produkcja
  • Wymagane wykształcenie ---
  • Wynagrodzenie: 5000
  • Rodzaj pracy: Stała