Dodaj ogłoszenie

Malarz proszkowy - Belgia

Praca za granicą Stała

Opis

Miejsce pracy: Dilsen-Stokkem, Belgia

Stawka: 2100-2200

Zakwaterowanie: zapewnione

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie (min. 3 lata) / język angielski

Opis stanowiska:

pokrycie lakierowanych powierzchni farbą proszkową oraz obsługa urządzeń lakierniczych;
malowane są duże elementy takie jak konstrukcje metalowe, elementy do podnośników (belki, widły, chwytaki, haki).

Co oferujemy:

Stawkę: 2100-2200 EUR/h netto
Gwarancję stabilnej pracy
Program poleceń - 100 za poleconego pracownika
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
Możliwość pobierania zaliczek
W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie, 2 EUR dziennie
Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100 EUR, po przepracowaniu 168h
Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

Kontakt telefoniczny - +48735207936 - Ilona Oryshchuk
E-mail - i.oryshchuk@weegree.com

Wymagania

Czego oczekujemy:

3 lat doświadczenia
komunikatywnej znajomości języka angielskiego
siły fizycznej i chęci do pracy
Dodatkowym atutem będzie:

wyjazd własnym autem

Dodatkowe informacje

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

Lokalizacja

Dilsen-Stokkem, Belgia

Informacje

  • Praca za granicą
  • Kategoria: Praca fizyczna
  • Wymagane wykształcenie ---
  • Wynagrodzenie: 2100-2200€/mies. netto
  • Rodzaj pracy: Stała