Dodaj ogłoszenie

PRACA W NIEMCZECH-PRACA NA FARMACH

Praca za granicą Pełny etat

Opis

OPIS
Poszukujemy osób chętnych do pracy na farmach w Niemczech. Obsługujemy wiele farm na terenie Niemiec. Jeśli masz doświadczenie lub chcesz nabyć nowego doświadczenia w pracy na farmie ze zwierzętami to zapraszamy do zgłoszenia!

Szukamy na stanowiska:

Dojarz-(różne metody dojenia-karuzela, rybia ość, bok w bok itd.).

Traktorzysta z uprawnieniami

Inseminator Świń (zapładnianie)

Korektor racic (zabiegi pielęgnacyjne racic)+ prawo jazdy kat. B+E

Istnieje możliwość przeszkolenia jeśli nie masz doświadczenia ale jesteś osobą zdecydowaną do podjęcia pracy.

Zakres obowiązków:

Udój mechaniczny krów

Czynności porządkowe (Dbanie o czystość miejsca pracy)

Prace stajenne przy bydle

Ogólna pomoc na farmie

Prace rolne - traktorzyści

Co oferujemy?

Dobre wynagrodzenie wypłacane na czas

Umowa zlecenie Polska

Ubezpieczenie zdrowotne(Karta EKUZ)

Wdrożenie i Szkolenie do danego stanowiska pracy i miejsca (1-2 tyg.)

Legalne zatrudnienie

Darmowe zakwaterowanie w miejscu pracy

Pomoc w organizacji wyjazdu

Stały kontakt z Polskim koordynatorem na farmie

Czego oczekujemy?

Starannej i sumiennej pracy

język ang. bądź język niem., w stopniu komunikatywnym umożliwiający zrozumienie poleceń

Mile widziana obsługa ładowarki teleskopowej, paszowozu

Prawo jazdy Kat. B,C+E,T (wymagane w przypadku traktorzystów) ,obsługa ciągników typu John deere itp.

Zakaz używania wszelkich używek i alkoholu w pracy i po pracy!!

Zainteresowane osoby proszę o kontakt

tel: +48 530 623 160 Edyta

lub przesyłanie CV ,bądź krótkiej informacji o sobie edyta@agrowork.com.pl

Wymagania

Wszystkiego Cię nauczymy liczą się chęci do pracy, chyba że aplikujesz na stanowisko traktorzysty to wymagane uprawnienia.
Mile widziane prawo jazdy kat. B ,
obsługiwanie ładowarki teleskopowej, paszowóz

Lokalizacja

Niemcy

Informacje

  • Praca za granicą
  • Kategoria: Praca fizyczna, Rolnictwo
  • Wymagane wykształcenie ---
  • Wynagrodzenie: 13000-16000
  • Rodzaj pracy: Pełny etat