Dodaj ogłoszenie

Recruitment Talent Sourcer - praca dla absolwentów

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Dlaczego Grafton to idealne miejsce na rozpoczęcie swojej kariery w sektorze HR?

Pamiętasz swoje praktyki albo staż? Świeża kawa dla kolegów z pracy, przekładanie dokumentów, uzupełnianie tabelek – te wszystkie obowiązki miały naprawdę ogromne znaczenie, zarówno dla Ciebie jak i organizacji…
Jeśli czujesz, że jesteś w stanie przejąć inicjatywę, działać i widzieć efekty swojej pracy – aplikuj! Nigdzie indziej nie nauczysz się tak wiele jak u nas – przez 25 lat rozwinęliśmy kilkaset osób, które do dziś pracują dalej z nami, bądź rozwijają inne firmy na kluczowych pozycjach. Jesteśmy dumni z tego, że przyczyniliśmy się do ich rozwoju zawodowego.

Jesteśmy międzynarodową grupą rekrutacyjną obecną w kilkudziesięciu krajach na świecie. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie oraz ekspertyzę w każdym obszarze, który chcą rozwinąć – szkolenia, outsourcing kadr i płac, IT contracting, executive search, permanent placement, temporary staffing, white&blue collar, outplacement, FDI, raporty płacowe.

Twój zakres obowiązków:

- wyszukiwanie topowych Kandydatów na różnorodne stanowiska – współtworzenie strategii sourcingowej
- kontaktowanie się z Kandydatami przez różne kanały komunikacyjne – mail, czat, telefon
- kreacja i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
- codzienne wsparcie pracy zespołu Konsultantów
- administrowanie bazą danych

Wymagania

- dużo chęci do działania i gotowość do intensywnego rozwoju
- ambicja – bez niej nie rozwiniesz się u nas
- wysoka kultura osobista
- sumienność oraz dokładność
- co najmniej dobra znajomość języka angielskiego

Lokalizacja

Katowice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała