Dodaj ogłoszenie

Senior Frontend Developer (Angular) | 80% remote

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Dla naszego Klienta, międzynarodowego software house’u, poszukujemy Kandydata na stanowisko Senior JavaScript Developer (Angular), który będzie miał możliwość rozwijania produktów dla różnorodnych branż, m.in. medycznej czy rozrywkowej.

Lokalizacja: Katowice, praca zdalna w 80%

Zakres obowiązków:
- udział w projektowaniu, tworzeniu i rozwoju strony front-endowej aplikacji;
- opracowywanie i wdrażanie nowych funkcjonalności;
- przeprowadzanie code review, usprawnianie wydajności, naprawa błędów;
- przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

- praktyczne doświadczenie z nadzbiorami JavaScript, typowanymi językami: Typescript/Flow/innymi;
- praktyczne doświadczenie z Angularem;
- CSS3/HTML5;
- wiedza i doświadczenie w zakresie optymalizacji wydajności i zarządzania pamięcią;
- dobra znajomość wzorców i najlepszych praktyk;
- udokumentowane doświadczenie w budowaniu architektury projektu, jego implementacji i ulepszaniu;
- udokmentowane doświadczenie z fazą początkową projektu: wybór stacku technologicznego, projektowanie i implementacja szekieletu projektu;
- wykonywanie testów jednostkowych z użycem narzędzi takich jak Mocha, Jest lub Karma;
- GIT/WebPack/inne narzędzia o podobnym zastosowaniu;
- dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację.

Lokalizacja

Katowice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Obsługa klienta
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała