Dodaj ogłoszenie

Python Data Developer (Microservices)

Grafton Recruitment
Praca w Małopolskie Stała

Dla naszego klienta, firmy IT, która specjalizuje się we wsparciu technologicznych swoich zewnętrznych klientów z różnych branży, poszukujemy Python Data Developera na poziomie senior lub mid. Jeśli twoje doświadczenie jest zgodne z poniższymi wymaganiami, nie czekaj i aplikuj na naszą ofertę!

Obowiązki:
- Budowanie i rozwijanie Data Lake w chmurze AWS
- Projektowanie skalowalnej architektury z kilkoma usługami spełniającymi wymagania biznesowe
- Projektowanie, wdrażanie i ulepszanie aplikacji zorientowanych na usługi
- Pracowanie z najnowszymi technologiami związanymi z Big Data

Wymagania

- Masz minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku Python w projektach back-endowych
- Posiadasz doświadczenie w uruchamianiu dużych skalowalnych usług rozproszonych zgodnie z architekturą mikroserwisów
- Znasz się na konteneryzacji i hostowaniu aplikacji w Kubernetesie (EKS lub GKE)
- Pracujesz z narzędziami deweloperskimi, m.in. z systemem Git
- Potrafisz przetwarzać duże zbiory danych
- Znasz takie technologie jak: Docker, Shell, Bash na poziomie podstawowym
- Masz doświadczenie w Sparku – mile widziane
- Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację i uczestniczenie w międzynarodowym projekcie

Lokalizacja

Kraków

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Małopolskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 18700 PLN do 25300 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała