Dodaj ogłoszenie

Asystent/ka zespołu rekrutacyjnego

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Grafton Recruitment jest częścią międzynarodowej grupy rekrutacyjnej obecnej w 57 krajach na świecie. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku.

Do naszego oddziału w Katowicach poszukujemy obecnie osoby, która wesprze nas w codziennych działaniach chcąc jednocześnie uczyć się i poszerzać wiedzę w zakresie profesjonalnych rekrutacji dla biznesu na stanowisko: Asystenta/ki zespołu rekrutacyjnego.

Obowiązki:
- wsparcie konsultantów w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze: wyszukiwanie Kandydatów (tzw. sourcing), publikacja ogłoszeń i innych treści,
- nawiązywanie kontaktu i budowanie pozytywnej relacji z kandydatami,
- prace biurowe: nadzór nad dokumentacją pracowniczą, prowadzenie poczty, zamawianie materiałów biurowych, komunikacja z innymi oddziałami firmy, aktywna współpraca z działem marketingu w centrali firm,
- aktywna współpraca z Managerem w codziennych pracach związanych z funkcjonowaniem oddziału.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację wewnętrzną w firmie,
- gotowość do rozwoju w firmie rekrutacyjnej,
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (z możliwością pracy 40 godzin tygodniowo),
- dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Lokalizacja

Katowice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Management
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała