Dodaj ogłoszenie

Data Manager (IAM)

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Pełny etat

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej, w związku z powiększeniem portfolio produktowego oraz ujednolicenia bazy produktowej poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko: Data Manager (IAM).

Zakres obowiązków:
- definiowanie standardu danych oraz utrzymywanie wysokiej jakości danych produktowych,
- współpraca z programistami w kontekście tworzenie katalogów produktowych,
- definiowanie interfejsów i standardów zarządzania globalnym systemem katalogowania (TecDoc),
- ciągłe doskonalenie PIM w porozumieniu z Managerem oraz interesariuszami,
- tworzenie standardów raportowania służących do analizy produktów,
- procesowanie danych w kontekście specyfikacji technicznej produktów (części samochodowe oraz wyposażenie serwisowe),
- prowadzenie projektów ciągłego doskonalenia w kontekście procesowania danych produktowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne,
- znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (warunek konieczny),
- znajomość platform IAM takich jak: TecDoc, TecRMI lub Olyslager oraz systemów napraw OE,
- umiejętność zarządzania danymi (SQL, Access, Jira),
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży Automotive.

Lokalizacja

Katowice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Pełny etat