Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia

Grafton Recruitment
Praca w Łódzkie Stała

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o globalnym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: specjalista ds. logistyki i zaopatrzenia

Zadania:

- Składanie zamówień do dostawców surowców i komponentów
- Negocjacje cenowe i logistyczne
- Monitorowanie dostaw w celu zapewnienia ciągłości produkcji
- Dbanie o optymalny poziom zapasów
- Zarządzanie dostawcami (ocena, udział w spotkaniach podsumowujących)
- Analiza zapotrzebowania na surowce bezpośrednio produkcyjne
- Praca w środowisku SAP/Excel
- Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy – min. 2 lata
- doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
- wykształcenie wyższe
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
- znajomość SAP lub innego programu ERP
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętności komunikacyjne

Lokalizacja

Łódź

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Łódzkie
  • Kategoria: Logistyka
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała